Reklamní sdělení
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Šatoli.cz - svatební doplňkyhttps://www.satoli.czSvatební doplňky a dekorace, dárkové zboží, kapsáře na zeď, šperkovnice, bižuterie

E-SHOP A KAMENNÁ PRODEJNA S VÍCE JAK 15ti ZNAČKAMI ČAJŮ A DALŠÍHO SORTIMENTU

Najdete u nás nepřeberné množství čajů, kávy, bylinek, čajového příslušenství i svíček a bez povšimnutí určitě nenecháte ani spousty dobrot. V naší nabídce je výběr čajů pro úplně všechny - najdete u nás 15 čajových značek - snažíme se nabídnout zákazníkům co nejširší výběr a rozšířit jejich povědomí o čaji. Pokud zrovna nemáme to co si přejete, jsme připraveni Vám jakkoli vyhovět. 

Všechny čaje osobně zkoušíme tak, abysme mohli po celý rok objevovat nové a netradiční chutě. Je úplně jedno, zda se jedná o produkty sypané, vážené či sáčkové. Rozmanitosti dosahujeme širokým záběrem a nebojíme se "ochutnat" celý svět. A protože čajem prostě žijeme, zkoušíme pořád něco nového. Zatím nabízíme patnáct značek, ale rozhodně to není konec. Je úplně jedno, zda jste čajový gurmán nebo běžný "sáčkový" konzument. Od roku 2015 jsme se navíc vydali novou cestou distribuce čajů pod vlastní značkou VŮNĚ ČAJE. 

Jaký byl počátek naší činnosti? Chtěli jsme dělat něco co nás baví, posunout dále naši oblibu v pití čaje a dělat druhým radost. Dohromady se dal ten správný tým a nyní jsme spokojení. Plníme si sen. Věříme, že se k nám spokojení zákazníci budou rádi vracet.