Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Všeobecné obchodní podmínky:
Těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen "Podmínky") se řídí všechny obchodní vztahy uzavírané mezi společností Jana Hubačová, se sídlem Škroupovo n.1/2710, Praha 3, IČ: 70390398 (dále jen "prodávající") a druhými stranami (dále jen "kupující"). Veškeré obchodní vztahy se řídí právním řádem České republiky a obchodním zákoníkem ČR.
Uvedené ceny na internetu obsahují DPH a jsou konečné.
Vyšší sazba DPH (21 %) se vztahuje na veškeré čajové a kávové příslušenství. Nižší sazba DPH (15%) náleží těmto skupinám zboží: čaje, čajové směsi, byliny, káva, čokoláda, sladidla a dobroty. 
Ceny jsou platné od 1.1.2015.
Základní informace: 
Po obdržení Vaší objednávky je zboží  zabaleno a připraveno k expedici. Je vám také zaslán informativní e-mail s potvrzením přijetí Vaší objednávky. Objednávky expedujeme zpravidla do 2 až 5 pracovních dnů. Nastane-li neočekávaná situace (např. zboží není momentálně skladem, je - li na cestě od výrobce, skončila výroba...atd), neprodleně se s Vámi spojíme a navrhneme náhradu, vyřešíme situaci k Vaší plné spokojenosti.
Úhradu objednaného zboží je možné provést: 
- hotově na naší provozovně v Kolíně nebo v našem sídle na Praze 3 (bez poštovného). Vyzvednutí po předchozí telefonické domluvě (Kolín - tel. 721 897 252, Praha 3 - tel. 777 668 213 - dodácé lhůta na Praze 3 se může prodloužit).
- dobírkou, balík do ruky (170,- Kč)
- platba předem, balík do ruky (150,- Kč)
     Objednané zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty. Obvyklá doba odeslání je 2-5 pracovních dnů.
Expediční poplatky - poštovné a balné, převzetí zboží: Z expedičních poplatků účtujeme pouze poštovné, balné neúčtujeme. Pokud hodnota Vaší objednávky bude vyšší než 3 500,- Kč vč. DPH, expediční poplatky Vám nebudou účtovány. Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky (reklamační protokol) a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Výše expedičních poplatků je závislá na změně cen poštovného. Dovolujeme si Vás informovat, že v případě neodebrání zboží má prodávající nárok na náhradu nákladů spojených s dodáním zboží. Pokuta za nevyzvednutí zásilky je 300,- Kč.
Zasílací podmínky: U objednávek nad 3 500,- Kč na dobírku, do hmotnosti zásilky 30 kg je poštovné vždy zdarma. U zásilek nad 30 kg je poštovné účtováno podle tarifů České pošty. Cena bude sdělena individuálně.
 Vrácení zboží a reklamace: V souladu se zněním zákona č. 367/200 Sb., máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené a schopné dalšího prodeje. Pokud vrácené zboží zasíláte, zašlete jej pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijato. Zboží zašlete na adresu: Jana Hubačová, Vůně čaje, Škroupovo nám. 1/2710, Praha 3, 130 00. Po přijetí zboží Vám bude příslušná částka vrácena na Váš účet (popř. poštovní poukázkou) max. do 5 dnů ode dne přijetí zboží nebo reklamované zboží vyměněno. V případě osobního doručení Vám vrátíme příslušnou částku v hotovosti ihned nebo ihned zboží vyměníme.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Vůně čaje, Jana Hubačová, IČO: 70390398, DIČ: neplátce, prohlašuje, že informace o Vaší osobě získané na základě objednaného zboží slouží pouze pro interní potřebu firmy. Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě ani jinak zneužity (vyjma poskytnutí údajů nutných pro dodavatelskou službu za účelem doručení objednané zásilky). Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá firma s Vašimi osobními údaji pouze v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst.2, písm.b) a v § 5 odst.6
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.