Dodavatel naší kávy převzal pro svoje obchodní podmínky od dTest, o.p.s. variantu 3 hvězdiček, která je ve vztahu ke spotřebitelům vstřícnější než je zákonný standard. Má svůj vlastní import kávy z prémiových plantáží kávy a kávy přímo dováží a praží, a proto si naše kávy zachovávají jedinečnou chuť, charakter a aroma. 

Káva není nikdy pražena na sklad. Vždy se pražíme až na základě naší objednávky. Kávu pravidelně dováží jen v potřebném množství. 

Unikátní jsou dodávané druhy aromatizovaných káv podle vlastních receptur. Vytvářené směsi jsou vyvážené ke druhu kávy a aroma. Používají se jen kvalitní olejová aromata, které jsou zásadotvorné povahy a při dlouhodobějším pití nezpůsobují pálení žáhy. Tato aromata mají rovněž mnohem delší trvanlivost a nevyprchají. Zásadně nejsou používána lihová syntetická nebo přírodně identická aromata! 


V kávě najdete najdete jen celá a stejnoměrně upražená zrna, a to díky tomu, že káva je kupována pouze v prvotřídní kvalitě zelené kávy přímo z plantáží, tím se garantuje výsledná kvalita upraženého zrna. V kávě nikdy nenajdete rozbitá nebo poloviční kávová zrna či dokonce jen slupky. Samozřejmostí je, že jsou kávová zrna vždy stejnoměrně upražená. 

Zrnková káva má oproti mleté kávě výhodu v tom, že po otevření neztrácí rychle své aroma. Kávu dostáváme balenou v kvalitním aluminiovém obalu. Našim zákazníkům kávu rozvažujeme do zelených sáčků uzavřených kovovými sponami. Kvalitní balení, které zachovává charakter kávy, odolává vlhkosti, světlu a cizím pachům.

 


TOPlist