E-SHOP A KAMENNÁ PRODEJNA S VÍCE JAK 15ti ZNAČKAMI ČAJŮ A DALŠÍHO SORTIMENTU

Najdete u nás nepřeberné množství čajů, kávy, bylinek, čajového příslušenství i svíček a bez povšimnutí určitě nenecháte ani spousty dobrot. V naší nabídce je výběr čajů pro úplně všechny - najdete u nás 15 čajových značek - snažíme se nabídnout zákazníkům co nejširší výběr a rozšířit jejich povědomí o čaji. Pokud zrovna nemáme to co si přejete, jsme připraveni Vám jakkoli vyhovět. 

Všechny čaje osobně zkoušíme tak, abysme mohli po celý rok objevovat nové a netradiční chutě. Je úplně jedno, zda se jedná o produkty sypané, vážené či sáčkové. Rozmanitosti dosahujeme širokým záběrem a nebojíme se "ochutnat" celý svět. A protože čajem prostě žijeme, zkoušíme pořád něco nového. Zatím nabízíme patnáct značek, ale rozhodně to není konec. Je úplně jedno, zda jste čajový gurmán nebo běžný "sáčkový" konzument. Od roku 2015 jsme se navíc vydali novou cestou distribuce čajů pod vlastní značkou VŮNĚ ČAJE. 

Jaký byl počátek naší činnosti? Chtěli jsme dělat něco co nás baví, posunout dále naši oblibu v pití čaje a dělat druhým radost. Dohromady se dal ten správný tým a nyní jsme spokojení. Plníme si sen. Věříme, že se k nám spokojení zákazníci budou rádi vracet.

 

Náš tým:

Jana Hubačová - majitelka a zakladatelka e-shopu a později i kamenného obchodu Vůně čaje. Čaje mám jako dlouholetý koníček, vždy byly součástí mého zdravého jídelníčku. Ke zdravému způsobu života, včetně pohybu mám velmi blízko také tím, že již mnoho let pracuji jako manažerka vzdělávacích akcí Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, www.fisaf.cz. Jsem absolventkou kurzu výživy a dalších kurzů spojených se sportem a zdravým životním stylem. O svoje zkušenosti se s Vámi ráda podělím, neváhejte mi napsat nebo zavolat, ráda Vám poradím, který produkt z našeho sortimentu je právě pro Vás.

   

 

Alena Novotná - prodejní asistentka a "psycholožka" v jedné osobě. Ráda Vám poradí, doporučí ten správný čaj a ochotně s Vámi bude sdílet Váš případný problém. Dělá jí velkou radost, když se spokojený zákazník vrátí a poděkuje jí za dobrou radu. Alenu vždy zajímala esoterika a také vykládá karty. I v tomto oboru má za sebou spokojené klienty. Neváhejte se na ní obrátit.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

     

 
TOPlist